Introductie: Van scheren naar laserbehandeling ontharen
Als 34-jarige man die veel sport, ben ik altijd op zoek naar manieren om mijn lichaam in topconditie te houden. Een van de zaken waar ik lange tijd mee worstelde, was het constant scheren van mijn lichaamshaar om huidirritaties en ontstoken haarzakjes te voorkomen. Tot ik in aanraking kwam met laserontharing, en zelfs laserbehandeling voor mijn rug, bij JMH de Huidkliniek. In deze blog deel ik mijn persoonlijke ervaring met laserbehandelingen, waaronder ontharen, en hoe dit mijn leven heeft veranderd.
Lees verder voor meer informatie over de behandeling en bekijk mijn video als voorbeeld van de behandeling.
Toen ik voor het eerst hoorde over laserontharing, was ik enigszins sceptisch. Er zijn immers talloze laser klinieken en laserklinieken die deze behandeling, waaronder laserbehandeling voor de rug, aanbieden, waardoor het lastig is om te bepalen welke kliniek betrouwbaar is. Na veel onderzoek en het lezen van talloze ontharen met laser ervaringen, kwam ik uit bij JMH de Huidkliniek. Deze kliniek staat bekend om zijn professionele benadering en uitstekende resultaten.
Bij JMH de Huidkliniek kreeg ik eerst een intakegesprek waarin mijn huid en haartype werden beoordeeld. Vervolgens begon het laser ontharen, inclusief de laserbehandeling voor mijn rug. De behandeling zelf was vrijwel pijnloos en duurde slechts een half uur. Na enkele sessies begon ik al te merken dat mijn haar minder snel terugkwam en de structuur zachter werd.
Na acht behandelingen was mijn haar op de behandelde plekken, waaronder mijn rug, vrijwel volledig verdwenen. Dit heeft mij enorm geholpen, aangezien ik nu geen last meer heb van ontstoken haarzakjes en de bijbehorende pijn en ongemak. Bovendien bespaar ik tijd en geld doordat ik niet meer hoef te scheren.
Als fanatiek sporter heb ik gemerkt dat laserontharing, en de laserbehandeling voor mijn rug, mijn sportprestaties ten goede is gekomen. Ik heb minder last van huidirritaties, wat resulteert in een comfortabelere sportervaring. Bovendien blijkt uit onderzoek dat een gladde huid de luchtweerstand kan verminderen, waardoor je bij sommige sporten een fractie sneller kunt zijn. Wat overigens niet voor mij geldt.
ONTSTOKEN HAARZAKJES: EEN PROBLEEM VAN HET VERLEDEN
Sinds ik laserbehandelingen, zoals laserontharing, heb ontdekt, behoren ontstoken haarzakjes tot het verleden. Deze pijnlijke en ontsierende ontstekingen zijn het gevolg van ingegroeide haartjes en bacteriën die de huid binnendringen. Dankzij de laserbehandeling ontharen bij JMH de Huidkliniek heb ik hier geen last meer van en is mijn huid gladder en gezonder dan ooit tevoren.
Conclusie: laserbehandeling ontharen is een gamechanger